ZADZWOŃ
sdsdfsxacsdcvs
PROMOCJA!
Drugie badanie w danym dniu taniej o 50 zł
Trzecie badanie w danym dniu taniej o 150 zł
Wykonując badanie czterech okolic anatomicznych
jednego dnia taniej o 200 zł
*Promocje nie łączą się przy badaniu korzystamy tylko z jednej zniżki
badania tańsze o 50 zł Niż w cenniku
ta promocja łączy się ze wszystkimi promocjami
PROMOCJA!
Drugie badanie w danym dniu taniej o 50 zł
Trzecie badanie w danym dniu taniej o 150 zł
Wykonując badanie czterech okolic anatomicznych jednego dnia taniej o 200 zł
*Promocje nie łączą się przy badaniu korzystamy tylko z jednej zniżki
badania tańsze o 50 zł Niż w cenniku
ta promocja łączy się ze wszystkimi promocjami

Rezonans magnetyczny głowy w Warszawie

Co robimy i czym pracujemy ?
Rezonans magnetyczny głowy to nieszkodliwe i nieinwazyjne badanie, które umożliwia uzyskanie obrazów dowolnych przekrojów  głowy bez wykorzystania promieniowania rentgenowskiego. Jest to nieoceniona i uniwersalna metoda diagnostyki ośrodkowego układu nerwowego  tak wielu schorzeń  że często mino swoich kosztów często wybierana jest diagnostyka przesiewowa - jako pierwsze zlecane badanie. Ponieważ badanie nie obciąża pacjenta w żaden sposób możemy wykonywać je na życzenie pacjenta, bez skierowania lekarskiego .Podczas badania pacjent nigdy nie zostaje sam, kamera umieszczona w pokoju badań pozwala na pełną obserwację pacjenta przez cały czas badania. Dodatkowo pacjent ma w ręku przycisk alarmowy u uniemożliwiający przerwanie badania.

Zwłaszcza przy braku skierowania konieczne jest aby uważnie wypełnić dokumenty przed badaniem. Pacjent wypełnia ankietę podaje przyczyny które skłoniły go do wykonania badania (obciążenia genetyczne, współistniejące choroby mogące obciążać ośrodkowy układ nerwowy i objawy które odczuwana). 

W podstawowym badaniu sekwencje wykonujemy w różnych płaszczyznach i ze zróżnicowanymi parametrami tak aby uwidocznić struktury anatomiczne i ewentualne zmiany chorobowe.

Badanie podstawowe trwa około 20 min, w tym czasie pacjent musi pozostać w bezruchu. Dodatkowe opcje w badaniu wykonujemy zależnie od skierowania lub podanych objawów neurologicznych. W metodzie badania rezonansem magnetycznym jest możliwość wykonania sekwencji angiografii i uzyskania obrazu kształtu naczyń doprowadzających krew do mózgu bez użycia kontrastu. W naszej pracowni jest specjacja promocja cenowa na obydwa rodzaje badań wykonywane razem.

Niezależnie czy chcą Państwo zyskać pewność że dolegliwości bólowe mają charakter migrenowy czy potwierdzić rozpoznanie wielu chorób w tym choroby Alzheimera ,Stwardnienia Rozsianego, różnych chorób nowotworowych, chorób naczyniowych wrodzonych i nabytych lub skontrolować postępy stwierdzonej już choroby badanie głowy metodą rezonansu magnetycznego jest badaniem o największej wartości diagnostycznej. Lekarze Radiolodzy z doświadczeniem klinicznym opisujący w naszej pracowni zapewniają najwyższy poziom profesjonalizmu wykonywanych opisów. 
Rezonans FC
ul. Łuczek 4 | Warszawa 02-434
tel.: 222 139 310 | e-mail: [email protected]
NIP: 522 187 17 47