ZADZWOŃ
sdsdfsxacsdcvs
PROMOCJA!
Drugie badanie w danym dniu taniej o 50 zł
Trzecie badanie w danym dniu taniej o 150 zł
Wykonując badanie czterech okolic anatomicznych
jednego dnia taniej o 200 zł
*Promocje nie łączą się przy badaniu korzystamy tylko z jednej zniżki
badania tańsze o 50 zł Niż w cenniku
ta promocja łączy się ze wszystkimi promocjami
PROMOCJA!
Drugie badanie w danym dniu taniej o 50 zł
Trzecie badanie w danym dniu taniej o 150 zł
Wykonując badanie czterech okolic anatomicznych jednego dnia taniej o 200 zł
*Promocje nie łączą się przy badaniu korzystamy tylko z jednej zniżki
badania tańsze o 50 zł Niż w cenniku
ta promocja łączy się ze wszystkimi promocjami

Rezonans magnetyczny kręgosłupa w Warszawie

Co robimy i czym pracujemy ?
Rezonans magnetyczny kręgosłupa  to całkowicie nieszkodliwe badanie uwidaczniające dokładnie i bez przeszkód budowę poszczególnych kręgów kręgosłupa i zawartości kanału kręgowego. Niezastąpione w diagnostyce dyskopatii, zmian śródrdzeniowych, wszelkiego rodzaju zmian patologicznych kręgów  i zmian w wychodzących przez otwory międzykręgowe gałązkach nerwów. Krótkie 20 min badanie podczas którego pacjent powinien leżeć nieruchomo pozwoli zdiagnozować jeden odcinek kręgosłupa plus jego pogranicza .

Obszary unerwione czuciowo przez uciśnięte gałązki nerwowe będą postrzegane przez nas jako miejsca bólu, drętwień i innych zaburzeń odczuwania. Dolegliwości karku, bóle głowy zaczynające się od potylicy, drętwienia i bóle obręczy barkowej promieniujące do rąk mogą być powodowane między innymi przez dyskopatie w odcinku szyjnym kręgosłupa. Bóle o charakterze opasującym klatkę piersiową wzdłuż żeber połowicznie lub o cechach obręczy często powodowane są przez ucisk na nerwy w odcinku piersiowym kręgosłupa .Wszelkie dolegliwości z okolic miednicy promieniejące wzdłuż kończyn dolnych mogą pochodzić od dyskopatii w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Długotrwały ucisk wysuniętego dysku na odprowadzenia nerwowe wychodzące na danym poziomie kręgosłupa przez otwory międzykręgowe doprowadza  między innymi do wysięku płynu z otaczającego nerwy worka oponowego co zwiększa ucisk mechaniczny i zaostrza objawy powodując  bardzo bolesny przebieg choroby uniemożliwiając praktycznie poruszanie się. Sto procent zmian dyskopatycznych i ogromna większość innych chorób zlokalizowanych wewnątrz kanału kręgowego jest diagnozowana w standardowym daniu rezonansem magnetycznym.  Łącząc badania poszczególnych odcinków podczas jednej wizyty mogą państwo skorzystać z promocji cenowych.

Rezonans FC
ul. Łuczek 4 | Warszawa 02-434
tel.: 222 139 310 | e-mail: [email protected]
NIP: 522 187 17 47